W dół

TOŻSAMOŚĆ

RODOWÓD

Przez 20 lat nasz zespół projektowy rozwijał swoje kompetencje tworząc wysoce zaawansowane ergonomiczne krzesła biurowe. Równolegle pracowaliśmy nad projektami wynikającymi z naszej tożsamości wzorniczej i kreatywności. Tożsamość ta jest silnie związana z osiągnięciami modernizmu.

W 2012 roku fotel WOODI nagrodzony został Red Dot Design Award. Zmotywowało to nas do stworzenia nowej polskiej marki, eksponującej silną „osobowość” naszych produktów, zarówno do biura jaki i przestrzeni trzeciej czy domu. Stawiamy na nowoczesne polskie wzornictwo. Uciekamy przed masowością i z pełnym przekonaniem podpisujemy się pod dekalogiem dobrego wzornictwa Dietera Ramsa.

WARSZTAT

PRACOWNIA ALUMINIUM

Dysponując odlewnią aluminium, wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską i najnowszymi technologiami trzymamy rękę na pulsie przez cały proces tworzenia. Dzięki temu możemy w pełni realizować swoje projekty, mając wpływ na efekt końcowy.

Pełen udział w kreowaniu nowych form potęguje satysfakcję odczuwaną po każdym zrealizowanym i docenionym projekcie. Bez wątpienia jest to najlepsze źródło motywacji do dalszego działania. Chcemy tworzyć kolejne fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, panele akustyczne i inne formy użytkowe.

SZTUKA WSZĘDZIE

POLSKA AWANGARDA

Szanujemy kulturę materialną, dlatego uwalniamy meble od bylejakości. Cenimy sobie niezależność, odrzucamy naśladownictwo i wsteczność. Jesteśmy polską marką, która dostarcza na rynek współczesne obiekty sztuki użytkowej na światowym poziomie. Nasze prace dedykujemy ludziom, którzy doceniają wyraziste i czyste formy oraz wyrafinowane wzornictwo. Kochamy piękne, ale użyteczne obiekty.

 

Fotografie architektury Anna B Gregorczyk.

JESTEŚMY ARCHITEKTAMI

ARTYŚCI RZEMIOSŁA

Wierzymy, że polska tożsamość wzornicza jest mocnym akcentem na światowym rynku. W oparciu o najlepsze materiały i nowoczesne formy, przekuwamy naszą pasję w dzieła, które mogą sprostać największym estetycznym wyzwaniom.

W oparciu o najlepsze materiały i nowoczesne formy, przekuwamy naszą pasję w obiekty, które mogą sprostać wszelkim estetycznym wyzwaniom.

 

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNOŚĆ

Działamy według norm ISO, zarówno w zakresie zarządzania jakością (ISO 9001), jak i ochrony środowiska (ISO 14001). Dbamy także o normy bezpieczeństwa i higieny pracy (PN-N 18001:2004, BS OHSAS 18001:2007). Nasze fotele biurowe posiadają certyfikaty potwierdzające ich ergonomię i wytrzymałość, a rozwiązania akustyczne do biura – skuteczność akustyczną.

Nasza obecność

zobacz więcej