menu
W dół

TOŻSAMOŚĆ

RODOWÓD

Przez 20 lat nasz zespół projektowy rozwijał swoje kompetencje tworząc wysoce zaawansowane ergonomiczne krzesła biurowe. Równolegle pracowaliśmy nad projektami wynikającymi z naszej tożsamości wzorniczej i kreatywności. Tożsamość ta jest silnie związana z osiągnięciami modernizmu.

W 2012 roku fotel WOODI nagrodzony został Red Dot Design Award. Zmotywowało to nas do stworzenia nowej polskiej marki, eksponującej silną „osobowość” naszych produktów, zarówno do biura jaki i przestrzeni trzeciej czy domu. Stawiamy na nowoczesne polskie wzornictwo. Uciekamy przed masowością i z pełnym przekonaniem podpisujemy się pod dekalogiem dobrego wzornictwa Dietera Ramsa.

SZTUKA WSZĘDZIE

POLSKA AWANGARDA

Szanujemy kulturę materialną, dlatego uwalniamy meble od bylejakości. Cenimy sobie niezależność, odrzucamy naśladownictwo i wsteczność. Jesteśmy polską marką, która dostarcza na rynek współczesne obiekty sztuki użytkowej na światowym poziomie. Nasze prace dedykujemy ludziom, którzy doceniają wyraziste i czyste formy oraz wyrafinowane wzornictwo. Kochamy piękne, ale użyteczne obiekty.

 

JESTEŚMY ARCHITEKTAMI

ARTYŚCI RZEMIOSŁA

Wierzymy, że polska tożsamość wzornicza jest mocnym akcentem na światowym rynku. W oparciu o najlepsze materiały i nowoczesne formy, przekuwamy naszą pasję w dzieła, które mogą sprostać największym estetycznym wyzwaniom.

W oparciu o najlepsze materiały i nowoczesne formy, przekuwamy naszą pasję w obiekty, które mogą sprostać wszelkim estetycznym wyzwaniom.

Fotografie architektury Anna B Gregorczyk.

 

Z MYŚLĄ O PLANECIE

DESIGN ZRÓWNOWAŻONY

Ponieważ sprawujemy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, możemy do minimum ograniczyć negatywny wpływ naszych działań na środowisko naturalne. Prowadzimy rozwój, w którym potrzeby obecnego pokolenia zaspokajane są bez zmniejszania szans przyszłych generacji na korzystanie z tych samych zasobów. Stawiamy na wysoką jakość, odpowiedzialność za projekty i taki cykl życia produktu, aby mógł on być wykorzystywany jak najdłużej. 

Nasza obecność

zobacz więcej