menu
W dół

TOŻSAMOŚĆ

RODOWÓD

Od 20 lat rozwijaliśmy SITAG Formy Siedzenia, tworząc wysoce zaawansowane ergonomiczne krzesła biurowe. Równolegle rozwijamy koncepcje bezpośrednio wynikające z polskiej tożsamości wzorniczej i naszej kreatywności. Stawiamy na nowoczesne polskie wzornictwo. 

Tworzone przez nas meble przekroczyły obszar wyznaczony przez biurowe zastosowania. W 2012 roku fotel WOODI nagrodzony został Red Dot Design Award. Zmotywowało to nas do stworzenia odrębnej marki, eksponującej silną osobowość naszych produktów, zarówno do biura jaki i przestrzeni trzeciej czy domu.

Uciekamy przed masowością, nie zamykamy mebli w pudełku naznaczonym biurowym stylem. 

WARSZTAT

PRACOWNIA ALUMINIUM

Dysponując odlewnią aluminium, wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską i najnowszymi technologiami trzymamy rękę na pulsie przez cały proces tworzenia. Dzięki temu możemy w pełni realizować swoje projekty, mając wpływ na efekt końcowy.

Pełen udział w kreowaniu nowych form potęguje satysfakcję odczuwaną po każdym zrealizowanym i docenionym projekcie. Bez wątpienia jest to najlepsze źródło motywacji do dalszego działania. Chcemy tworzyć kolejne fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, panele akustyczne i inne formy użytkowe.

SZTUKA WSZĘDZIE

POLSKA AWANGARDA

Szanujemy kulturę materialną, dlatego uwalniamy meble od bylejakości. Cenimy sobie niezależność, odrzucamy naśladownictwo i wsteczność. Jesteśmy polską marką, która dostarcza na rynek współczesne obiekty sztuki użytkowej na światowym poziomie. Nasze prace dedykujemy ludziom, którzy doceniają wyraziste i czyste formy oraz wyrafinowane wzornictwo. Kochamy piękne, ale użyteczne obiekty.

Wierzymy, że polska tożsamość wzornicza jest mocnym akcentem na światowym rynku. W oparciu o najlepsze materiały i nowoczesne formy, przekuwamy naszą pasję w dzieła, które mogą sprostać największym estetycznym wyzwaniom.

 

Fotografie architektury Anna B Gregorczyk.

JESTEŚMY ARCHITEKTAMI

ARTYŚCI RZEMIOSŁA

Cenimy sobie niezależność i odrzucamy naśladownictwo. Jesteśmy polską marką, która dostarcza na rynek współczesne obiekty sztuki użytkowej na światowym poziomie. Nasze prace dedykujemy ludziom, którzy doceniają wyraziste i czyste formy oraz wyrafinowane wzornictwo.

W oparciu o najlepsze materiały i nowoczesne formy, przekuwamy naszą pasję w obiekty, które mogą sprostać wszelkim estetycznym wyzwaniom.

 

Nasza obecność

zobacz więcej